Без рубрики

Відпочинок і розваги в Драгобраті

Гірськолижний курорт Драгобрат

знаходиться в 15 км від селища Ясиня Закарпатської області. Тут панують тиша і спокій. У поєднанні з красою гірських пейзажів, гірських озер, річок, кришталевою чистотою повітря вони створюють надзвичайне відчуття гармонії. Тому вибравши Драгобрат для свого відпочинку, ви не пошкодуєте ні на хвилину про своє рішення. Тут однаково успішно можна побути наодинці з природою, віддавшись неспішним прогулянкам по мальовничих околицях. Або можете відволіктися від буденності і повсякденності і в повній мірі насолодитися активним відпочинком і навіть екстримом.

Літній відпочинок в Драгобраті.

Якщо ви завзятий турист, то в літній час в Драгобраті зможете здійснити сходження на найвищі гірські вершини України – Говерла, Петрос, Близниця. Для цього тут передбачені захоплюючі екскурсії. А для тривалих походів немає нічого кращого, ніж гірські масиви Горган, де в достатку ростуть гриби і ягоди.

Розваги в Драгобраті взимку.

Для любителів гострих відчуттів тут створені всі умови. Сама природа подбала про те, щоб розваги в Драгобраті не були нудними. Якщо ви досвідчений лижник, то вам забезпечений адреналін від спуску на червоних трасах, а таких тут п’ять. Для спортсменів, експертів і фрирайдеров – траси справжнього «чорного» рівня, а для новачків – сині. Знайдеться тут так само місце і для катання дітей – це спеціальні навчальні гірки. А ще для них є санні гірки. Під час перерви можна пограти в настільні ігри. Для початківців шанувальників лижного спорту в Драгобраті є і сучасний навчальний лижний центр, в якому кваліфіковані інструктори навчать вас навичкам володіння лижами, а так само лижна школа з індивідуальним і груповим навчанням. І, звичайно ж, пункт прокату гірськолижного і сноубордного спорядження. Для сноубордистів в Драгобраті справжній сніговий рай. Тут цілинні простори, які дозволяють в повній мірі блиснути майстерністю володіння сноубордом. Бази відпочинку і готелі Драгобрата завжди раді гостям!

Залишити відповідь