Відпочинок літом в Карпатах

Відпочинок в червні

Останнім часом все більш популярним стає і відпочинок літом в Драгобраті, це зовсім інший ніж відпочинок в січні в Карпатах. Приїхавши сюди в один з літніх місяців, ви самі зможете переконатися, наскільки це прекрасно. Крім того, і ціни порадують своєю доступністю в порівнянні із зимовим сезоном та іншими курортами. А зупинившись в готелі «Велика Ведмедиця», ви повною мірою відчуєте всю комфортність свого перебування і повноту спектра послуг.

Червень Карпатах подарує вам повну насолоду від спілкування з незайманою природою. Кришталево чисте гірське повітря наповнить ваші легені незвичайним ароматом хвої і трав високогірних лугів. Надихатися їм неможливо. А перебування в екологічно чистому районі надасть вашому організму той заряд бадьорості, який так необхідний всім нам при нинішніх темпах міського життя і неминучих стресах.

Порадує вас не тільки краса карпатських пейзажів, а й безліч цікавих екскурсій і розваг. Для дітей і дорослих організовуються піші походи в гори з ночівлею біля багаття, велосипедні та кінні прогулянки. Ви розширите своє уявлення про національні традиції та ремесла, купіть на пам’ять вироби місцевих майстрів. Вас щедро пригостять стравами місцевої кухні, запашним карпатським чаєм на травах, кращими місцевими винами.

Липень карпатських горах

Всіх, хто захоче приїхати в Драгобрат влітку, чекають розваги в Карпатах в липні. Ви побуваєте на екскурсіях, де дізнаєтеся, як вариться справжній карпатський сир. Для любителів активного літнього відпочинку організовуються походи в гори, сплави по гірських річках. А ще парапланеризм – це політ над вершинами, порослими первозданним лісами, захват від сяйва гірських озер. Чимало задоволення доставляє і купання в річках і озерах, рибалка, просто прогулянки по мальовничих околицях.

А де ще, як не тут, можна побачити, як по усім віковим традиціям зустрічають свято Івана Купала. Святкування в Драгобраті проводиться за всіма канонами. Ви теж зможете взяти в ньому участь. І, можливо, ризикнете зробити «стрибок відьми» – переправитися через озеро на канаті або відправитися на пошуки чарівної квітки папороті.

Відпочинок в серпні

Серпень в Драгобраті також подарує вам чимало яскравих емоцій і вражень. Ви потрапите в прекрасну казку. Вершини гір, покриті густою соковитою рослинністю, блакитні озера, полонини, бурхливі ріки, водоспади, просторі долини – все це вабить обіцянкою відмінного і різноманітного відпочинку влітку в Карпатах. Це час для любителів «тихого» полювання: гриби, ягоди.

Сподобається вам і поїздка в полонину до гуцулів. Це свого роду екзотика. Гостинні горяни познайомлять вас зі своїм побутом, традиціями і обов’язково пригостять традиційною стравою – банушем з бринзою. Запевняємо, нічого смачнішого ви ще не їли!

Звичайно, відпочинок літом кожен вибирає індивідуально. Хтось буде спокійно споглядати місцеві пейзажі, а комусь більше до душі прогулянки верхи, екскурсії в печери і катання на квадроциклах. Можна додати екстриму, замовивши політ на дельтаплані або рафтинг – спуск по швидкій річці на надувному плоті.

Замовляйте номер в «Великій Ведмедиці» і насолоджуйтеся всією красою відпочинку влітку в Карпатах і Драгобраті.