Карта трас гірськолижних спусків в Драгобраті

Туристів і гірськолижників вражає суворе чарівність Драгобрату. Це самий екстремальний гірськолижний курорт України, який порівнюється з Буковелем і Славським і вважається одним з кращих в країні. Драгобрат має чітку індивідуальність, і тому перш ніж сюди їхати кататися на лижах, варто тверезо зважити свої сили.

Кататися на лижах в Драгобраті почали ще на початку минулого століття. Тоді тут був встановлений перший примітивний підйомник і побудований дерев’яний шинок. Сюди на відпочинок приїжджали професора з МДУ і чиновники високого рангу. У пострадянський час на курорті наступила повна розруха. І тільки в 1993 році Драгобрат став набувати вигляд сучасного європейського курорту.

З того часу карта трас лижних спусків суттєво змінилася. Сьогодні готелі Драгобрата за сезон відвідує понад 1000 любителів активного відпочинку. А скільки ще тих туристів, які приїжджають для того, щоб просто насолодитися усіма принадами спокійного відпочинку в екологічно чистому місці? Володіючи такою популярністю, Драгобрат постійно розвиває свою інфраструктуру, тим самим стаючи курортом європейського стандарту. Тут обладнано 9 лижних трас, одна з яких – чорна, три – синіх, п’ять – червоних, 8 різнотипних бугельних підйомників, а також тарілкові підйомники і невисокий бебі-ліфт.

Європейський стиль курорту проглядається не тільки в інфраструктурі, а й в сервісі. Наприклад, готелі та мотелі пропонують відмінні умови проживання та висококваліфіковане обслуговування. Що ж стосується розважальних закладів, то відпочинок тут можна знайти для кожного, і гірськолижний відпочинок в Карпатах буде на вищому рівні.