Гірськолижний відпочинок в Карпатах взимку

Неповторний відпочинок в Карпатах взимку – це гірськолижні спуски і зелений туризм, який по суті почав розвиватися саме звідси. Місцеві жителі вміло використовують цінні переваги свого краю. Готелі Драгобрату – одне з найпопулярніших курортів регіону, пропонують прекрасні умови розміщення взимку. Карпати, відпочинок в яких стає все популярнішим, пропонують послуги розміщення на будь-який смак.

Відпочинок в Карпатах

Карпати – це рай для всіх шанувальників лижного відпочинку. Гірські схили Карпат були обрані для тренувань спортсменів, завдяки чому тут з’явилися спортивні бази, які зараз в оновленому вигляді продовжують успішно функціонувати. Але час вимагає створення додаткових умов для розвитку цього краю як гірськолижного курорту. Тому за останні десятиліття в Карпатах з’явилося чимало нових місць, прекрасно оснащених для зимового відпочинку в січні. Карпати і природа сприяють цьому. Велика кількість снігу, природні гірські схили, системи підйомників, пункти прокату, розумна вартість послуг – все це говорить про те, що зимовий відпочинок в Карпатах в січні – це комфортно. Різноманітність трас – для спортсменів, сноубордистів, досвідчених лижників, початківців і навіть дітей. Лижі, борди, ковзани, санки – на будь-який смак! А можна і на санях на трієчку та з вітерцем. Досвідчені інструктори допоможуть початківцям стати на лижі, дітлахи зможуть безпечно покататися на спеціальних гірках, обладнаних для неї. Зокрема це відноситься до гірськолижного курорту в Карпатах.

І взимку, і в розпал літа вам забезпечена маса яскравих вражень, приємних розваг, цікавих екскурсій. Тому варто серйозно задуматися, перш ніж в черговий раз піддаватися сучасним спокусам туризму і порад сусідів, тільки що повернулися із закордонного вояжу. Однак відпочинок в Карпатах взимку зможе подарувати справжнє свято Вам і Вашій родині, до того ж це буде дійсно корисно і незабутньо!

Лижний курорт

Гірськолижний відпочинок в Карпатах чудовий!

Бомонд, естети, романтики і шанувальники традиційного зимового відпочинку з приходом відпустки відправляються в Карпати. Саме тут можна провести цей час цікаво, захоплююче і незвичайно. Карпати – це незрівнянна краса гір і лісів, зимових пейзажів і захоплюючих подорожей.

Гірськолижний відпочинок в січні в горах

Відпочинок в січні в Карпатах пропонує провести готель «Велика ведмедиця», розташований в Драгобраті. Готель розташований біля підніжжя гори Стіг, у гірськолижного підйомника. У ній пропонуються комфортні умови проживання в затишних номерах з видом на гірські схили і різноманітні додаткові послуги. Таке поєднання зробить ваші зимові канікули не тільки домашніми і комфортними, а й насиченими. Багатьох туристів цікавить питання ціни відпочинку в Карпатах, особливо в зимовий час, коли курорт знаходить всі свої «сильні сторони». Карпати – це гірськолижний курорт, що пропонує прекрасні умови для зимового відпочинку і гірськолижного спорту. Але варто зазначити, що, порівнюючи готель «Велика ведмедиця» з іншими закладами, звертаєш особливу увагу на лояльні умови зимового відпочинку і проживання в ньому.

Яскраві враження

Зимовий відпочинок в Карпатах насичений справжніми пригодами, екстримом і адреналіном. Взимку туристи катаються на лижах, снігоходах, снегокатах, сноубордах, на санях, конях або ж на підйомниках, щоб насолодитися краєвидами зимових Карпат з висоти пташиного польоту. На вулицях курорту влаштовуються різні гуляння та подання, в яких ви зможете і самі взяти участь. А в ресторанах і місцевий колибах вас почастують справжньою гуцульською кухнею. Ось так чудово можна провести зимовий відпочинок в Карпатах.