Які розваги пропонує Драгобрат
Для комфортного відпочинку, оздоровлення та розваги в Карпатських горах були побудовані санаторії, будинки відпочинку, пансіонати, спортивні бази, дитячі табори, куди приїжджали для лікування і оздоровлення. Є в Карпатах і лікувальні грязі, і соляні шахти. Та й сам чисте гірське повітря, напоєне хвойним ароматом, бадьорить і заряджає енергією. Сучасні бази відпочинку Яремче, готелі та мотелі Драгобрату, турбази та приватні пансіонати карпатських курортів пропонують такі умови, в яких буде комфортно навіть найвибагливішим відпочиваючим. Додайте до цього різноманітний приватний сектор, адже Карпати по праву вважаються батьківщиною зеленого туризму. Варіантів розміщення предостатньо, але на час новорічних свят і канікул краще завчасно потурбуватися про житло і забронювати обраний сектор відпочинку.

Зимовий відпочинок в Драгобраті

Приємному і корисному відпочинку взимку в Карпатах сприяє сама природа цього курортного регіону України. М’який континентальний клімат з помірними зимами, коли середня температура повітря близько -5 ° C, не може не радувати. Трохи холодніше в горах, але для любителів гірських лиж – це не перешкода. Середня висота Карпатських гір близько 1200-1400 метрів. Але ось тривалість збереження снігового покриву вражає – з листопада по квітень! Якщо ж десь сніг підтанув або його здуло, на допомогу прийдуть снегомёти. Тому, якщо ви професіонал, у вас буде прекрасна можливість зробити швидкісний спуск по одній з трас на лижах чи сноуборді. Високий рівень підготовленості трас різної складності надає прекрасні умови для катання спортсменів, досвідчених лижників, початківців і дітвори. Багато трас мають освітлення, що дає можливість для романтичного катання у вечірні години. Обслуговують бажаючих кататися крісельні і бугельні підйомники, на деяких базах є і мініліфти. Ну і, зрозуміло, пункти прокату різноманітного інвентарю. А після таких приємних фізичних навантажень не завадить в якості розваги банька або сауна. Тут ви зможете відчути всю неповторність місцевих звичаїв і традицій, виражених і в манері одягатися, і в архітектурі, і в інтер’єрі, і в поведінці, і навіть в тому, як проводять вільний час.

Активний відпочинок

Вибравши Карпати, відпочинок взимку саме тут Ви зможете провести чудово відпустку. Зверніть увагу на один з стали популярним гірськолижних курортів, наприклад, це може бути Драгобрат або Буковель (ціни на якому досить високі в силу популярності серед іноземних громадян) або інші менш розвинуті… Це лише мала частина з того, що вже добре відомо багатьом любителям зимового відпочинку. Вам належить побачити найвищу гору Карпат – Говерлу. Ви побачите бурхливі і чисті гірські річки Черемош, Прут, Стрий, які придатні для сплавів. Вам відкриється найчистіше озеро Синевир. А як встояти перед чарівністю стародавнього Львова чи Ужгорода! Пишність незайманої природи, краса гірських вершин, міць гірських річок, кришталева чистота повітря – все це залишить незгладимий слід у вашій душі. Ви полюбите Карпати всім серцем і обов’язково захочете приїхати сюди ще не раз.