Гірськолижний курорт в Карпатах

В останні роки акценти в плані відпочинку на гірськолижних курортах змістилися в бік українських Карпат. Серед популярних лижних баз України особливе місце займає Драгобрат, Карпати. Його гідно давно оцінили як в Україні, так і в країнах ближнього зарубіжжя. А останнім часом Драгобрат став все більше привертати увагу любителів гірськолижного відпочинку і з країн європейських. Це і зрозуміло. Унікально розташування цього гірськолижного курорту. Крім того що він самий високогірний лижний курорт країни, тут ніколи, навіть в дуже теплі зими, немає дефіциту снігу. Пояснюється це дуже просто – підкова Свидівецького гірського масиву створює унікальні умови для утримання снігу практично з листопада по кінець квітня.

Курорт Драгобрат

Відпочинок в Драгобраті цікавий не тільки досвідченим лижникам або спортсменам, які, до речі, успішно тут тренуються завдяки наявності прекрасних трас міжнародного рівня загальною протяжністю більш ніж десять кілометрів. Знайдуть заняття для себе тут і початківці, так як Драгобрат має навчальні траси. А заняття проводять досвідчені інструктори, і вже через кілька днів колишні «чайники» досить впевнено з’їжджають вниз, а деякі навіть з вітерцем, закладаючи віражі. Велика кількість снігу і цілина залучають в Драгобрат сноубордистів. Тут є і трампліни міжнародного класу для фрістайлу. А неподалік від Драгобрата знаходиться ще одна карпатська перлина – найбільший гірськолижний курорт Буковель.

Гірськолижний курорт Драгобрат в Карпатах розташований на висоті 1400 м над рівнем моря біля підніжжя гори Стіг, висота якої 1707 м над рівнем моря. Поряд ще один велетень – гірський масив Близниця висотою 1883 м, звідки видно найвища гора українських Карпат – Говерла (2061 м). Таким чином, перепад висот на Драгобраті в середньому близько 500 м, що дозволило облаштувати тут траси різного ступеня складності: одна синя, три чорних і п’ять червоних. Головні підйомники Драгобрата розташовані на схилах гори Стіг. Всього тут працює 8 крісельних і 2 бугельні витяги. І як на всякому поважному європейському курорті, на Драгобраті є мережа прокату різноманітного гірськолижного спорядження і сноубордів.

Крім задоволення від катання на лижах, сноубордах і санчатах, ви отримаєте безсумнівну насолоду від перебування в найкрасивішому куточку Карпат. Адже Драгобрат оточують хвойні ліси, а вище знаходиться альпійська зона, потім йде початок гірського масиву, вершина якого – гора Стіг. Хвойні ліси і альпійські луки разом з гірськими масивами утворюють красиві пейзажі, які підкорили своєю пишністю бувалих туристів з різних країн світу.

Дорога в гори