Uncategorized

Українські Карпати та Драгобрат взимку

Українські Карпати, відпочинок взимку в них ніколи не поступався Європейським гірськолижним курортам. Відпочинок тут не гірше, ніж в Куршевелі, але ж відпочивати на рідній землі все-таки набагато приємніше, ніж в незнайомій країні. Так ось, наприклад, відпочинок в Драгобраті подарує вам відчуття справжньої зимової казки.

Карпати, Драгобрат

– це сама високогірна гірськолижна база українських Карпат. Сам курорт розташований на висоті 1300-1400м. Альпійська зона є початком гірського масиву, вершина якого – гора Стіг (1701м). Поруч гори Жандарм і Близниця (1883м). Піднявшись вище, можна помилуватися і самої Говерлою (2061м). Найголовнішим плюсом курорту є сніг. Він лежить на схилах з жовтня по травень, навіть тоді, коли на інших гірськолижних курортах про сніг вже забули. Вся справа в підкові Свидовецького гірського масиву, який створює унікальні умови для того, щоб сніговий покрив тримався максимально довго.

Але є і мінуси. Дістатися до Драгобрату іноді буває дуже важко. Так як курорт віддалений від цивілізації, з’являється складність з проїздом.

Активний відпочинок в Драгобраті

Такий відпочинок зацікавить будь-якого лижника. Тут є траси різних рівнів: як для професіоналів, так і для «чайників», екстремальні та навчальні. Гірськолижні траси на курорті мають загальну протяжність 10 км. Основна зона катання розташована на схилах гори Стіг.
Тут є дві бугельні «Поми», довжина кожної становить кілометр. Одна «Пома» піднімає лижників лівіше центрального плаского схилу, який не заріс деревами, і закінчується за 500м від вершини Копиці. Інша дає більше можливостей для активного відпочинку лижникам і сноубордистам. Найдовша траса називається «Стіг», її довжина досягає 1300м, а перепад висот – 500м. Крім того, тут зможуть відпочивати не тільки лижники, але і сноубордисти.

Але крім задоволення від катання на лижах, санях і сноубордах, ви також отримаєте безсумнівну насолоду і від перебування в одному з найкрасивіших куточків. Курорт оточують хвойні ліси, трохи вище селища – альпійська зона, а потім – початок гірського масиву і його вершина гора Стіг. Місця тут надзвичайно красиві. Хвойні ліси, альпійські луки і гірські масиви створюють істинно прекрасні пейзажі, які підкорили вже не одного туриста.

Залишити відповідь